Začínáme !!!!

Dnes je pondělí 20. února a jsem donucen okolnostmi změnit své psaní. Byl jsem po téměř dvou letech upozorněn (krásnou neznámou známou slyšenou a viděnou) , že v tom tady mám guláš. Co jsem si navařil, taky si sním. Je mi jasné, že to zřejmě přečetl první člověk a tudíž to tady ani nemusí být, ale přece jenom pro jistotu upravím některá fakta. Tak s chutí do nechutného čtení :o)

 

Před pár dny, tuším 9-10 (k tomuto si přičti cca 2 roky), jsem oficiálně ukončil své ...............

To je asi blbost to psát odzadu. Zkusím to od začátku, teda jako od narození....

    Můj life story započal v městečku autojeřáby oplývajícím, ve Slaném. Kdysi v zimě roku 1977, jakože teda asi v zimě 1976 (zima je prostě zima, takže rok 76 ignoruj, jsem skutečně mladík ze sedumasedumdesátýho!) nebo já nevím jak se to určuje, zkrátka v březnu 10. Brzo po ránu se narodil kluk a to jsem byl já. Jméno jsem dostal zajímavé...(zde původně bylo jméno, ale je třeba si chránit osobní údaje). To asi abych měl ten svátek (7.3.) (tady jsem na tu ochranu zapomněl,ale budíž..)jako přípravu na narozeniny. No asi nevim.

    V deseti dnech jsem se odstěhoval do České Lípy, kde jsem si žil víceméně spokojeným životem nějakým 18 let. V roce 90 pět jsem započal studium na ČVUT, fakulta stavební, obor geodézie a kartografie (tatík je geodet). Jednoznačná láska na celý život byla přerušena násilnou deportací zpět do Lípy v roce 1997(sprostě mě nedal zápočet=konec studií). Dobře zkrátím to.....

1998 opět nástup na študia. Tam jsem potkal plno fajn lidí a uvědomil jsem si, že žijeme v postindustriální době :o)

No a tam jsem taky vydržel opět nějaký ten pátek, no přesněji asi tak tři sta pátků. I tu diplomku jsem nějak zvládl a státnice jsem také zmáknul.

Tagže jagže se to říká? Suma sumárum hotovo a jsem ing ping a asi taky pong :-)))

 

Tototototo je koneeeecccc.......   (to bylo příliš optimistické, pokračuje to dál :o)         bobing

 

Nyní tedy pouze ve stručnosti to nejdůležitější z mého života poté:

 

všecičko :o)         CARPE DIEM !